Sepet (0)

Teslimat Koşulları

Feraykaya.com.tr’dan vermiş olduğunuz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

Siparişiniz kargo firmasına ulaştıktan sonra tarafınıza siparişinize ait takip numarası SMS olarak gönderilir ve siparişinizi kargo firması aracılığı ile takip etmeniz gerekir. Siparişinizi oluştururken kullandığınız telefon numarası doğru değilse SMS tarafınıza ulaşmayacaktır, bu durumda “Üye Girişi” yaparak, “Siparişlerim” sayfasından takip edebilirsiniz ya da “Kargo Takip” menüsünden yine siparişinizi takip edebilirsiniz.

Siparişiniz kargo firmasına verildikten sonra Feraykaya.com.tr (İstanbul) uzaklığına göre teslimat süreniz değişkenlik gösterir. Ancak bazı mobil bölgeler (Kargo firmalarının sadece belirli günlerde gittiği bölgeler) belirtilen teslimat süresinden daha uzun sürede teslim edilebilir veya kargo firmasının şubesinden teslim alınmak üzere şubede bekletilebilir. Bu durumda ilgili kargo firmasını arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili bir aksilik olması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Bu nedenle sisteme girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekli ve önemlidir.

"Resmi tatil, bayram, tatil, yılbaşı" gibi özel günlerde kargo firmasının çalışma saatleri baz alınarak teslimat yapılmaktadır. Belirtilen günlerde sipariş oluşturup, mobil bölge gibi bölgelere teslim olmaması durumunda Feraykaya.com.tr’ sorumlu tutulamaz.

 
KREDİ KARTI ile oluşturduğunuz siparişiniz stoklarımızda mevcut olmadığında 1 hafta 10 gün tedarik süresi mevcuttur. Tedarik edilmediğinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak iade işleminiz gerçekleştirilir.


Kredi kartı ve kapıda ödemeli oluşturduğunuz siparişlerinizde 14 gün içerisinde tarafımıza iade etme hakkınız mevcuttur. 

Ürün Ara
0